Eetcafé te koop in Emmen: Lady’s Burger
omschrijving
Edens Horeca Makelaars biedt een eetcafé te koop in Emmen aan: Eetcafé Lady’s Burger. Dit instapklare horecabedrijf combineert lunchroom, eetcafé en snackbar en ligt op een drukke doorlooplocatie nabij het station van Emmen. Dankzij de zichtbaarheid en constante passantenstroom beschikt de onderneming over een vaste en loyale klantenkring.
De horecazaak is volledig ingericht, goed onderhouden en voldoet aan de geldende wet- en regelgeving. Overname is mogelijk zonder grote investeringen, waardoor deze horecazaak te koop in Emmen aan de Minister Kanstraat 5, 7811 GN Emmen aantrekkelijk is voor zowel startende ondernemers als ondernemers die willen uitbreiden.
Indeling en capaciteit
Het eetcafé beschikt over circa 28 zitplaatsen binnen en een ruim zonnig terras van circa 60 m² met ongeveer 32 zitplaatsen. In totaal kunnen er circa 50 gasten gelijktijdig worden bediend. De sanitaire voorzieningen zijn netjes en er is voldoende opslagruimte aanwezig.
De efficiënte indeling en goede doorloopsnelheid zorgen voor een prima omzet en een goed rendement bij een beheersbare exploitatie.
Sterk en bewezen horecaconcept
Lady’s Burger staat bekend om haar toegankelijke menu en brede aanbod: burgers en snacks, lunches, ijs en complete maaltijden. Afhaal, bestellingen via online platforms en app-bestellingen lopen goed en vormen samen een stabiele omzetbasis met een gunstige kostenstructuur.
Waarom deze horecazaak in Emmen interessant is
-
Instapklaar horecabedrijf met nette inrichting en verzorgde uitstraling
-
Prima omzet en goed rendement door efficiënte bedrijfsvoering
-
Centrale ligging: horeca te koop in Emmen nabij station en drukke looproute
-
Brede doelgroep door combinatie lunchroom, eetcafé en snackbar
-
Ruim terras, aantrekkelijk voor lunch- en avondexploitatie
-
Groeipotentie: uitbreiding openingstijden, zakelijke bezorging en gerichte marketing
Bezichtiging en informatie
Dit eetcafé te koop in Emmen is verkoopklaar en biedt een solide basis voor succesvolle voortzetting.
Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging: neem vrijblijvend contact op met Edens Horeca Makelaars via 058-216 2423.
Bekijk ook ons volledige aanbod horeca te koop in Noord-Nederland.
Interesse?
Neem direct contact met ons op!
Gerlof Bleeker
gerlof.bleeker@edensmakelaars.nl

