Jistrum: Cafetaria de Jister

play

omschrijving

Edens Horeca Makelaars: Cafetaria met Terras naast Sportpark en MFA de Trochset.
Ben jij een gedreven horecaondernemer of een ambitieuze starter die droomt van een eigen cafetaria? Dan is dit misschien wel het buitenkansje waarop je hebt gewacht. In hartje Jistrum, direct naast het bruisende sportpark én MFA de Trochset, wacht een instapklare cafetaria (onroerend goed en inventaris) op een nieuwe eigenaar. Dit is niet zomaar een horecagelegenheid; dit is de perfecte plek om jouw passie voor gastvrijheid tot leven te brengen.

In het levendige dorp Jistrum, een bekende plek onder sporters en passanten, vind je deze volledig nieuw verbouwde (2024/2025) cafetaria op een strategische plek. Even voorstellen: zowel sportvereniging De Trochset als het multifunctionele MFA-gebouw liggen letterlijk aan je voeten. Dat betekent volop aanloop! Sportjeugd, ouders, bezoekers van evenementen en dorpsgenoten kunnen hier zo aanschuiven voor een warme snack, een lekker frietje, of een koud drankje op het terras. Het spreekt vanzelf dat deze locatie tal van kansen biedt, zeker op wedstrijddagen en bij dorpsactiviteiten.

De cafetaria is netjes ingericht en voorzien van de benodigde apparatuur voor een vliegende start. De inventaris bestaat oa uit een Kiremko bakwand uit 2017; 8 pans met bakplaat, een Taylor softijsmachine etc. Er is binnen plek voor 20 gasten, een nieuw ingericht toiletruimte en voldoende opslagcapaciteit. Op mooie dagen genieten je gasten op het terras, wat plek biedt voor ca 30 personen, van een ijsje, een kop koffie of een snelle hap. Het bedrijf voldoet aan alle wettelijk gestelde eisen. Je hoeft geen grote investeringen te doen; je kunt hier vrijwel direct beginnen met ondernemen.

Met de ligging pal naast het sportpark en MFA de Trochset is zichtbaarheid gegarandeerd. Voeg daar het gezellige terras aan toe en je snapt dat je hiermee een gouden kans in handen hebt. Wie weet zitten de sporters binnenkort bij jou op het terras te genieten. Wil je eens rustig sparren over alle mogelijkheden of een kijkje nemen op locatie?

Neem dan contact op voor meer informatie of om direct een afspraak te maken met de makelaar Tel. 058-2162423 of 06-15444692

Gegevens

Goodwill & Inventaris € Inclusief
B.O.G. € 195.000,=
Perceeloppervlakte 105
Verkoopoppervlakte 50
Bedrijfswoning Geen
Terras Ja
Personeel verplichting Nee
Speel_automaten Nee
Brouwerijverplichting Nee
Aantal zitplaatsen 50
Datum van beschikbaarheid 19-12-2025
Provincie Friesland
Land Nederland
Adres Fjildwei 4, Jistrum, Nederland
Bezichtigingen Op aanvraag
Omzetgegevens Op aanvraag